Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AS-300310 2.95 Inch Valve Drain for Countertop Plumbing
Item:
#1526757
Technical details
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | AS-300310 |
| Manufacturer Part # | AS-300310 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints AS-300310 2.95 Inch Valve Drain for Countertop Plumbing
$111.82
Unit price
/
Unavailable
