RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-22050008 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-22050008 3 Inch Metal Knob with 1/4 Bore for Equipment Control
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-22050008 |
| Manufacturer Part # | AS-22050008 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-22050008 Knob Gs 1a Metal W/ 1/4 Bore
