FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-21903100 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-21903100 2.5 Inch Door Switch Retrofit Gas System
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-21903100 |
| Manufacturer Part # | AS-21903100 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 34.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-21903100 Kit Door Switch Retrofit Gas Indep Doors