Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW AS-21880430 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-21880430 6 Inch Steel Tubular h Burner with Air Shutter
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-21880430 |
| Manufacturer Part # | AS-21880430 |
| Height | 1.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 23.25" |
| Weight | 2.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-21880430 Steel Tubular "h" Burner, 23-1/4" Long X 6" Wide W/ Air Shutter, Bakers Pride C-24 C-30 C-36 C-48 C-60 C-72 C-84, F-24 F-30 F-36 F-48 F-60 F-72 F-84 L-24 L-30 L-36, L-48 L-60 L-72 L-84
