RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-21880430 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-21880430 5.9 Inch Gas Burner H Tube Stainless Steel Durable
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-21880430 |
| Manufacturer Part # | AS-21880430 |
| Height | 1.45" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 23.35" |
| Weight | 2.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-21880430 Burner H Tube
