RestaurantSupply.com is your trusted source for APW toasters and breakfast equipment.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-21880310 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-21880310 1 Inch Weldment Pilot Tube 30 Cfl Fluid Control
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-21880310 |
| Manufacturer Part # | AS-21880310 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2 lbs |
| Weight | 2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-21880310 Weldment Pilot Tube 30 Cfl
