RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-21818093 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-21818093 7.8 Inch Stainless Steel Adapter Vent Co for Exhaust Ducts
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-21818093 |
| Manufacturer Part # | AS-21818093 |
| Height | 2.05" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-21818093 Adapter Vent Co