RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-21721553 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-21721553 0.55 Inch Display Rack Cap OEM Plastic Non-Hazardous
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-21721553 |
| Manufacturer Part # | AS-21721553 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-21721553 Display Rack Cap
