RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-2093260 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-2093260 6.85 Inch High Millivolt Output OEM Thermocouple
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-2093260 |
| Manufacturer Part # | AS-2093260 |
| Height | 0.9" |
| Width | 6.85" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-2093260 Thermocouple 60 High Mv Outpu