RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-2093200 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-2093200 Width 2.85 Inch High mV Output Thermocouple Stainless Steel
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-2093200 |
| Manufacturer Part # | AS-2093200 |
| Height | 1.8" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-2093200 Thermocouple 18 High Mv Output
