RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-2065839 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-2065839 3.35 Inch Adapter 15 Degree Elbow Corrosion-Resistant
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-2065839 |
| Manufacturer Part # | AS-2065839 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 4.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-2065839 Adapter 15 Angle Elbow