RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-1542002 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-1542002 10 Inch Nema 5-15P Electric Cordset 14/3 with Sjo 300V
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-1542002 |
| Manufacturer Part # | AS-1542002 |
| Height | 1.35" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 1.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-1542002 Cordset Nema 5 15p 14/3 90c Sjo 300v
