RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-1505800 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-1505800 1.95 Inch Light Bulb 40 W Glass for Refrigeration
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-1505800 |
| Manufacturer Part # | AS-1505800 |
| Height | 1.9" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-1505800 Light 40 W Appl Bulb
