RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-1400110 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-1400110 2.75 Inch Stainless Steel Convection Oven with Dial Control
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-1400110 |
| Manufacturer Part # | AS-1400110 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.45" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-1400110 Control G6 Dial Convection Ov
