RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-1300210 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-1300210 6 Inch Rotary Switch 4 Pos Control Heavy Duty Metal
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-1300210 |
| Manufacturer Part # | AS-1300210 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-1300210 Switch 4 Pos Rotary
