Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints ARM-60-92 0.8 Inch Beater Pin OEM Durable Alloy
Item:
#1524657
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | ARM-60-92 |
| Manufacturer Part # | ARM-60-92 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 1.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints ARM-60-92 0.8 Inch Beater Pin OEM Durable Alloy
$63.70
Unit price
/
Unavailable