Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints ARM-60-22 10mm Width Metal Key OEM Lock for Commercial Kitchens
Item:
#1524652
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | ARM-60-22 |
| Manufacturer Part # | ARM-60-22 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints ARM-60-22 10mm Width Metal Key OEM Lock for Commercial Kitchens
$39.86
Unit price
/
Unavailable