Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints ARM-60-21 0.4 Inch Key 10x10x40 High-Strength OEM Metal
Item:
#1524651
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | ARM-60-21 |
| Manufacturer Part # | ARM-60-21 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints ARM-60-21 0.4 Inch Key 10x10x40 High-Strength OEM Metal
$39.86
Unit price
/
Unavailable