Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints ARM-40-47 10 Inch Wire Whip Stainless Steel Food Prep Attachment
Item:
#1524824
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | ARM-40-47 |
| Manufacturer Part # | ARM-40-47 |
| Height | 10.1" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 15.3" |
| Weight | 4.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints ARM-40-47 10 Inch Wire Whip Stainless Steel Food Prep Attachment