Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints ARM-30/40-21 2.35 Inch Stainless Steel Shaft Center with Descriptors
Item:
#1524641
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | ARM-30/40-21 |
| Manufacturer Part # | ARM-30/40-21 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 11" |
| Weight | 2.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints ARM-30/40-21 2.35 Inch Stainless Steel Shaft Center with Descriptors
