Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints ARM-02-47 9.55Inch Stainless Steel Whip with Ergonomic Handle
Item:
#1524587
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | ARM-02-47 |
| Manufacturer Part # | ARM-02-47 |
| Height | 8.4" |
| Width | 9.55" |
| Depth | 12.05" |
| Weight | 2.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints ARM-02-47 9.55Inch Stainless Steel Whip with Ergonomic Handle
$678.59
Unit price
/
Unavailable
