RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer AR60-31 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer AR60-31 Outer Rim Pinion Gear Component High-Strength Alloy
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | AR60-31 |
| Manufacturer Part # | AR60-31 |
| Height | 2.95" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer AR60-31 Rim Pinion (upper)
