RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer AR40-65M mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer AR40-65M Lift Nut for V30 V80 W30 W80 Models with High-Grade Materials
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | AR40-65M |
| Manufacturer Part # | AR40-65M |
| Height | 1.17" |
| Width | 1.17" |
| Depth | 1.73" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer AR40-65M Lift Nut V30 V80 & W30 W80
