RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer AR31-88.205 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer AR31-88.205 Width 4.4 Inch Overload Relay Electric V30 V60 with Robust Design
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | AR31-88.205 |
| Manufacturer Part # | AR31-88.205 |
| Height | 2.2" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer AR31-88.205 Overload Relay V30 V60
