RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer AR31-85.320M food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer AR31-85.320M 1.95 Inch Capacitor for Commercial Mixers
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | AR31-85.320M |
| Manufacturer Part # | AR31-85.320M |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer AR31-85.320M Capacitor 1x208v 3x208v Goes Inside T