RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer AR31-270 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer AR31-270 9 Inch Plate upper Stainless Steel with durable design
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | AR31-270 |
| Manufacturer Part # | AR31-270 |
| Height | 1.1" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer AR31-270 Plate (upper)