FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer AR30-86.2B mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer AR30-86.2B Bowl Lift Motor Electric Stainless Steel for Commercial Mixers
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | AR30-86.2B |
| Manufacturer Part # | AR30-86.2B |
| Height | 3.55" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 15.4" |
| Weight | 5.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer AR30-86.2B Bowl Lift Motor
