RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer AR30-86.2 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer AR30-86.2 Lift Motor Stainless Steel Electric OEM Commercial
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | AR30-86.2 |
| Manufacturer Part # | AR30-86.2 |
| Height | 7.35" |
| Width | 18.95" |
| Depth | 19.05" |
| Weight | 3.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer AR30-86.2 Lift Motor