RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer AR30-47.11 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer AR30-47.11 Clamp 3.05 Inch Corrosion Resistant Steel with Secure Attachment
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | AR30-47.11 |
| Manufacturer Part # | AR30-47.11 |
| Height | 1" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer AR30-47.11 Clamp