RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer AR140-59Z mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer AR140-59Z 7.65 Inch Pulley Assembly for Varimixer Mixers
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | AR140-59Z |
| Manufacturer Part # | AR140-59Z |
| Height | 3.3" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer AR140-59Z Pulley Asm (new)