FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer AR140-121 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer AR140-121 3.7 Inch Pneumatic Air Shock for Industrial Mixing
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | AR140-121 |
| Manufacturer Part # | AR140-121 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer AR140-121 Pneumatic Air Shock