RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW APW85124 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW85124 12 Inch Chain Assembly Fits M 83 M 95 with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | APW85124 |
| Manufacturer Part # | APW85124 |
| Height | 3.2" |
| Width | 12.1" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW APW85124 Chain/weight S/a Fits M 83/m 95