RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW APW83728 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW83728 1 Inch Upper Conveyor Rod Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | APW83728 |
| Manufacturer Part # | APW83728 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Weight | 1.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW APW83728 Upper Conveyor Rod
