RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW APW8140800 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW8140800 0.35 Inch Steel Screw Fastener Durable for Industrial Use
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | APW8140800 |
| Manufacturer Part # | APW8140800 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW APW8140800 Screw
