RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW APW301052 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW301052 0.55 Inch Open Top Burner Orifice Gas OEM to OEM Available
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | APW301052 |
| Manufacturer Part # | APW301052 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW APW301052 Open Top Burner Orfice