RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW APW217435-55 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW217435-55 17 Inch Bun Support Food Grade Impact Resistant
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | APW217435-55 |
| Manufacturer Part # | APW217435-55 |
| Height | 1" |
| Width | 17" |
| Depth | 21" |
| Weight | 4.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW APW217435-55 Bun Support
