RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW APW21740750 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW21740750 9 Inch Drawer Replacement Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | APW21740750 |
| Manufacturer Part # | APW21740750 |
| Height | 2.25" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 31" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW APW21740750 Drawer Replacement
