Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AP1010 1.2 Inch Control Knob Stainless Steel Corrosion Resistant
Item:
#1444427
Technical details
| Manufacturer | Avalon Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | AP1010 |
| Manufacturer Part # | AP1010 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints AP1010 1.2 Inch Control Knob Stainless Steel Corrosion Resistant
$83.27
Unit price
/
Unavailable