RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic commercial grills and griddles.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic ANE32398U0AP commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic ANE32398U0AP 1.9 Inch Spring for Commercial Equipment
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | ANE32398U0AP |
| Manufacturer Part # | ANE32398U0AP |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic ANE32398U0AP Spring
