RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic commercial grills and griddles.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic ANE3157-611 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic ANE3157-611 0.75 Inch Rubber OEM Seal Durable Chemical Resistant
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | ANE3157-611 |
| Manufacturer Part # | ANE3157-611 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic ANE3157-611 Rubber
