- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Panasonic ANE3081P60AP 0.3 Inch Hinge Spacer for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | ANE3081P60AP |
| Manufacturer Part # | ANE3081P60AP |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic ANE3081P60AP Hinge Spacer
