RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic stainless steel food pans and food pan accessories.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic ANE30562Q0AP stainless steel food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic ANE30562Q0AP 1/2 Inch Pin Door Black Steel Connector
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | ANE30562Q0AP |
| Manufacturer Part # | ANE30562Q0AP |
| Height | 0.2" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic ANE30562Q0AP Color Black, Material Steel, Length 1/2", 13 Mm, Outer Diameter 7/64", 3 Mm
