RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic commercial grills and griddles.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic ANE3009P00RN commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic ANE3009P00RN 1.2 Inch OEM Door Spring for Commercial Use
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | ANE3009P00RN |
| Manufacturer Part # | ANE3009P00RN |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic ANE3009P00RN Door Spring
