RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) AN9513560S cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) AN9513560S 4.45 Inch Bearing Replacement Kit for BK DRC Rotisseries
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | AN9513560S |
| Manufacturer Part # | AN9513560S |
| Height | 1.15" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) AN9513560S Bearing Replacement Kit, Bk Industries Rotisseries Drc Dr34
