RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) AN6865840S cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) AN6865840S 36 Inch Electric Shelf Top With Element Stainless Steel
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | AN6865840S |
| Manufacturer Part # | AN6865840S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) AN6865840S Shelf Top With Element 2 0" X 36" 208 Volt