Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AMRA29301 1.25 Inch Gas Pilot Durable Aluminum for Commercial Kitchens
Item:
#1846779
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | AMRA29301 |
| Manufacturer Part # | AMRA29301 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints AMRA29301 1.25 Inch Gas Pilot Durable Aluminum for Commercial Kitchens
$32.29
Unit price
/
Unavailable