Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AMMCAR13 13 Inch Aluminum Pizza Pan with Lightweight Design
Item:
#1325556
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | AMMCAR13 |
| Manufacturer Part # | AMMCAR13 |
| Height | 0.69" |
| Width | 13" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints AMMCAR13 13 Inch Aluminum Pizza Pan with Lightweight Design