Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints AMMCAR12 12Inch Car Pizza Pan Heavy Duty Aluminum with Nonstick Finish
Item:
#1325211
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | AMMCAR12 |
| Manufacturer Part # | AMMCAR12 |
| Height | 0.69" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints AMMCAR12 12Inch Car Pizza Pan Heavy Duty Aluminum with Nonstick Finish