RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana trays.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 14109040 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 14109040 13 Inch Tray with Silicone Sealant for Commercial Use
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 14109040 |
| Manufacturer Part # | 14109040 |
| Height | 2.4" |
| Width | 13.3" |
| Depth | 17.4" |
| Weight | 2.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 14109040 Tray 13" X 12" Comes With Silicone Sealant, Amana Hdc(18sd 21 0001idq 21rb)
