RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana commercial microwave ovens.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana AMA14189146 commercial microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana AMA14189146 1-13/16 Inch Microwave Antenna Kit with Rivets Silver
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | AMA14189146 |
| Manufacturer Part # | AMA14189146 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana AMA14189146 Microwave Antenna Kit, Color Silver, Includes (2) Rivets, Length 5-3/16" 132 Mm, Amana Rms10t, Weight 0.053 Lb, Width 1-13/16" 46 Mm, Models Used In, Amana Aoc Series Mco24rb Moc Series Oc Series
